+372 53 008 635 toetus@toetus.ee

MTÜ TOETUS

Tere, meie oleme MTÜ Toetus! Oleme loonud oma keskuse mõeldes just Sulle ja Sinu lähedastele, et pakkuda tuge ja nõustamist erinevateks elu juhtudeks. Eesmärgiga tagada rõõm ja tahe tegutsemiseks!
  • Nõustamine
  • Psühholoogiline tugi
  • Võimekuse testid
  • Lõdvestusmeetodid

VÕTA ÜHENDUST JA LIIGUME ÜHESKOOS EDASI!

PERSONAALNE NÕUSTAMINE

Sul on mure, stress enda või laste pärast ning Sa ei tea, kuidas edasi minna, siis tule ja arutame ning leiame koos lahenduse!  

KOOSTÖÖ ETTEVÕTETEGA

Soovid, et Sinu töötajad oleksid rõõmsad ning leiaksid tööst eneseteostuse ja saavutaksid  väljapasitvadi tulemusi!

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine annab võimaluse väljendada raskeid tundeid, lahti rääkida keerulisi suhteid, mõista probleemi ja analüüsida põhjuseid ning otsida lahendusi toimetulekuks stressi olukorras.

Perenõustamine

Perenõustamise tekst Perenõustamise tekst Pere nõustamise tekst Pere nõustamise tekst Perenõustamise tekst Perenõustamise tekst  Perenõustamise tekst 

Logopeediline nõustamine

Logopeedi konsultatsioonile on oodatud erinevas vanuses lapsed, kellel on raskusi suulise või kirjaliku kõne omandamisega. Logopeed tegeleb kõnehäirete diagnostika, nõustamise ja teraapiaga

Kriisinõustamine

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sitVestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sitVestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit

Mis on nõustamine?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate. Suspendisse sit amet feugiat purus. Integer gravida, ex vel hendrerit sagittis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate. Suspendisse sit amet feugia

Kelle jaoks

Igal inimesel on oma põhjus. Tavaliselt on selleks mure iseenda või lähedase inimese suhtes, tekkinud konfliktid, probleemid või tajutakse ebasobivaid käitumismustreid, mida soovitakse muuta. Tahetakse saada selgust, kuidas keerulisemate elusituatsioonidega toime tulla, kuidas oma elus, suhetes edasi minna. Lapsevanemad pöörduvad näiteks  laste arengu, käitumisraskuste, enesehinnanguga seotud teemadega -otsitakse vastuseid lastega seotud muredele. Vaimse tervise probleemid (näiteks meeleolumuutlikkus, masendus, ärevus). jne

Kuidas toimub?

Meie jaoks on kõige tähtsam sinu privaatsus, sinu usaldus ning see, et sa leiad oma küsimustele vastused ja lahendused!

Iga inimene ja olukord on erinev aga oleme järgnevalt ära toonud põhilised sammud, kuidas toimub meievaheline suhtlus ning et  sa teaksid kuidas toimida ja mida oodata! 

1. Broneeri visiit või saada päring

Meie poole võid pöörduda iga küsimusega, mis on seotud valdkondadega, mis on kirjeldatud meie kodulehel. Võta meiega julgelt ühendust ning vajadusel saame sind suunata õige inimese poole. Visiiti saad broneerida läbi meie broneerimis vormi, läbi kontatkivormi meie kodulehel või e-maili ja telefoni teel.

2. Võtame sinuga ühendust ja täpsustame visiidi aja

Sõltuvalt spetsialistist kelle poole pöödud täpsustame lähima vaba visiidi aja ja kooskõlastame selle sinuga.  

3. Ootame sind visiidile

Ootame sind kokkulepitud ajal visiidile.
Asume Keilas, Keskväljak 10.
Kui peaks vahepeal midagi muutuma saad muuta kokkulepitud visiidi aega meili või telefoni teel:
+372 53 410 543
+372 53 008 635
info@toetus.ee

4. Visiit

Kohtud meie vastava valdkonna septsialistiga.
Meie inimestega saad lähemalt tutvuda siin.
Kogu visiit ja meievaheline vestlust on täiesti konfidentsiaalne. Meie eesmärk on sind aidata parimal moel ning tagada, et sa tunneksid ennast hästi ja mugavalt!

5. Edasisided tegevused

Vastavalt esmavisiidi tulemustele ja Sinu vajadustele lepime kokku järgnevad tegevused. Mõnel juhul piisab vaid mõnest visiidist, et leida Sinu jaoks soovitud tulemus.

Kui koostöös selgub, et on vaja pikemat koostööd, kooskõlastame tegevuskava ja kaasame vajadusel ka teisi spetsialiste.

Broneeri vastuvõtt

VISIIT ERAISIKULE

Kuni 60 min -  konsultatsioon ja nõustamine valitud valdkonnas. Valdkonna saad valida pärast broneerimisnupule vajutamist.

Loe lähemalt

Erinevate nõustamisteenustega saad tutvuda lähemalt siin.

Hinnakirjaga saad tutvuda siin.

75 €

PARTNERETTEVÕTETE TÖÖTAJATELE

45 min - konsultatsioon ja nõustamine valitud valdkonnas. Visiit on toetatud vastavalt partnerettevõtte lepingule.                          

Loe lähemalt

Vastavalt partnerettevõtte lepingule on visiit kas osaliselt või täielikult toetatud. Täpsemat infot saad oma tööandjalt või võttes ühendust MTÜ Toetus töötajatega - kontakt.

Meie lepingupartnerite nimekirja leiad siit.

Lepinguline

TOETATUD VISIIT


45 min - Tasuta psühholoogiline ja logopeediline nõustamine Lääne-Harjumaa elanikele.

Loe lähemalt

Kohalikel elanikel on võimalik taotleda omavalitsuse poolset toetust. 

Küsi toetuse saamise võimaluste kohta MTÜ toetuse töötajatelt.

Toetatud

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus malesuada nibh quam. A congue ante ultricies sit amet. Maecenas ante mauris, placerat in pretium non, sagittis a leo. Nulla feugiat ipsum facilisis finibus ornare. Donec placerat bibendum purus ac volutpat.

Maecenas ligula nisi, mollis ac nulla et, sagittis lobortis erat. Vestibulum rutrum at quam vitae consectetur. Suspendisse ullamcorper hendrerit turpis, ac cursus eros lacinia at. Donec vitae fermentum ligula. Sed porta ac ante ut maximus. Donec aliquet leo porta, viverra diam ut, accumsan metus.

Testimonials

“Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

“Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

“Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Don’t Wait Any Longer. Start Forging Your Own Path Today!