+372 53 008 635 toetus@toetus.ee

Nõustamine

Nõustamine ja tugi

Aitame Sinul end hästi tunda!

Mida pakume

Teraapia

Nõustamine

Tugi

Oskus abi vastu võtta on sisemine tugevus!

Tervis, emotsioonid, mured ja konfliktid – meil kõigil tuleb elus ette raskusi, probleemseid olukordi, arusaamatusi ja pingelisi perioode. Enamasti suudame nendega ise hakkama saada, kuid võib tulla ette olukordi, kus on vaja asjatundja nõu ja abi.

Just sellistel juhtudel tuleb julgelt pöörduda spetsialisti poole, kes aitab muret mõista, selle olemust ja alget lahata ning üheskoos leida parim lahendus.

Meil töötavad psühholoogia ja logopeedia valdkonna spetsialistid. Tutvu meie inimestega siin.

Broneeri visiit

3 + 1 =

Individuaalne nõustamine

On suunatud iseenda isiksuse, suhete, elusündmuste ja elumuutustega seotud probleemidega tegelemisele. Individuaalse nõustamise käigus tegeletakse ka kergemate psüühiliste häiretega nagu depressiivne meeleolu, ärevus, foobia.

Perenõustamine

Perenõustamine aitab ära tunda väljakujunenud käitumismustreid, analüüsida pere tugevusi ja toimetulekuviise,leida üles olemasolevad ressursid ja viia läbi muutusi paremaks suhtlemiseks ning koostoimimiseks.. 

Logopeediline nõustamine

Logopeedi konsultatsioonile on oodatud erinevas vanuses lapsed, kellel on raskusi suulise või kirjaliku kõne omandamisega. Samuti täiskasvanud, kellel on haiguse või trauma tõttu tekkinud kõnehäired.

Kriisinõustamine

On suunatud inimeste abistamiseks, kes on hiljuti läbi elanud traumeeriva sündmuse, mille tulemusel on inimene tundnud ennast ohustatuna ja tundnud, et tema võimuses pole olukorda mõjutada ja ta ei oma selle üle kontrolli.

Võta meiega ühendust!