+372 53 008 635 toetus@toetus.ee

Kriisinõustamine

Nõustamine ja tugi

Aitame teie perel end hästi tunda!

Kriisinõustamine

On suunatud inimeste abistamiseks, kes on hiljuti läbi elanud traumeeriva sündmuse, mille tulemusel on inimene tundnud ennast ohustatuna ja tundnud, et tema võimuses pole olukorda mõjutada ja ta ei oma selle üle kontrolli. Sündmuse tõttu on tekkinud häbi- või süütunne.

Kriisiks võib olla nii loodusõnnetuse kui mõne suurõnnetuse kogemine, aga ka kuriteo ohvriks langemine, lähedase kaotamine, kehaline haigus või muud keerulised elusündmused.

 

Kriisinõustamine

Kriisinõustamise eesmärgiks on abistada:

  • tööalases kriisis
  • suhete kriisis
  • kuhjunud stressiga või “läbipõlenud”
  • traumaatilisi sündmusi (lähedase inimese surma, õnnetusjuhtumit, reetmist või lahkuminekut) kogenud inimesi psüühilise tasakaalu ja toimetuleku taastamisel.

 

Broneeri visiit

8 + 5 =

Individuaalne nõustamine

On suunatud iseenda isiksuse, suhete, elusündmuste ja elumuutustega seotud probleemidega tegelemisele. Individuaalse nõustamise käigus tegeletakse ka kergemate psüühiliste häiretega nagu depressiivne meeleolu, ärevus, foobia.

Perenõustamine

Perenõustamine aitab ära tunda väljakujunenud käitumismustreid, analüüsida pere tugevusi ja toimetulekuviise,leida üles olemasolevad ressursid ja viia läbi muutusi paremaks suhtlemiseks ning koostoimimiseks.. 

Logopeediline nõustamine

Logopeedi konsultatsioonile on oodatud erinevas vanuses lapsed, kellel on raskusi suulise või kirjaliku kõne omandamisega. Samuti täiskasvanud, kellel on haiguse või trauma tõttu tekkinud kõnehäired.

Kriisinõustamine

On suunatud inimeste abistamiseks, kes on hiljuti läbi elanud traumeeriva sündmuse, mille tulemusel on inimene tundnud ennast ohustatuna ja tundnud, et tema võimuses pole olukorda mõjutada ja ta ei oma selle üle kontrolli.

Võta meiega ühendust!